شرکت مهندسین مشاور روان تدبیر صنعت


 
 
 
 
 
 

مسیر صفحه: محصولات :: مواد شیمیایی :: زنگبر ها - رسوب زدا
 
 
زنگبر ها - رسوب زدا

زنگبر ها - رسوب زدا

 

 

 

 

 

زنگبر در محیط اسیدی CD389

 

عمل زنگبری را به صورت غوطه وری ودر دمای محیط انجام می دهد ، همچنین دارای ممانعت خوردگی است واز " اچ شدن " آهن جلوگیری می کند.

 

زنگبر در محیط اسیدی پلاس +CD398

 

این محصول ، زنگبر بسیار قوی است که در ترکیب آن از اسیدهای فرار و مخرب نظیر اسید کلریدریک استفاده نشده است +CD389 فاقد بوی تند و زننده است. ودرعین حال دارای سرعت عمل وکیفیت زنگبری بسیار بالایی می باشد.

 

زنگبر چربیگیر در محیط اسیدی CD308

 

زنگبری و چربیگیری را در دمای محیط و بصورت توام انجام می دهد این محصول برپایه فسفات ساخته شده که از غیرفعال شدن سطح فلز جلوگیری می کند. باعث حذف اکسید های سیاه و زرد سطح فلز شده در نتیجه کیفیت فسفاته را بالا برده و سطح کار را شفاف تر می کند. مهمترین ویژگی این محصول توانایی اختلاط با فسفاته آهن CD307 یا CD303 می باشد.

 


رسوب زدا

 

این محصول جهت تمیز کردن اثرات رسوب آب یا لجن وانهای چربیگیری یا فسفاته بکار می رود و قادرست بدون آسیب رساندن به نقاط جوش ویا بدنه مخازن ، لایه های رسوب ویا چربی انباشته در سیستم های شستشو را ازبین ببرد.

 

اکسیدزدای آلومینیوم CD328

 

این محصول جهت رفع سیاهی سطوح آلومینیوم طراحی شده و قادر است ضمن پاک کردن هرنوع سیاهی و لایه اکسید سبب براق و شفاف شدن سطح مورد نظر گردد ( بجز آلومینیوم ریخته گری ) . زمان عمل آن بسیار سریع بوده ودر دمای محیط قابل استفاده است.

 

اکسیدزدای مس CD364

 

این محصول جهت زدودن لایه اکسید ( سیاه وسبز ) از قطعات مسی استفاده می شود و بدون تغییر در اندازه ویا کاهش ضخامت ، سبب براق شدن سطح مس می گردد. این محصول در دمای محیط نیز قابل استفاده است.

 

 

دگمه بوک مارک کردن جمعی
 
 
 
 

تماس با ما

آدرس: تبریز، خیابان راه آهن، مجتمع تجاری عمران، همکف ، پلاک 30

 

تلفن: 4439663 (411)

 

فاکس: 4410250 (411)

 

ایمیل: info@rtslub.com

خبر نامهنظرات شما

حسن صمدی اقدم
از سایت شما لذت بردم
اطلاعات خوبی در آن بود :p...
پنجشنبه ، 02 آذر 1391
مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر میهمان از طرف مدیر سایت به من...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

تکنولوژی محافظت از خوردگی VCI -

 

عرضه مواد و محصولات آمریکایی و آلمانی مورد استفاده جهت محافظت از خوردگی ( ضد زنگ) قطعات - تجهیزات و ماشین آلات صنعتی ( صنایع نفت و پتروشیمی - صنایع خودرو و قطعات و ... ) برای مدت طولانی در شرایط بد آب و هوایی که با تکنولوژی جدید و پیشرفته VCI  تهیه گردیده است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش محصولات - تکنولوژی VCI مراجعه فرمایید .